Pokoř mě

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-846-0

Baronet (2014) 978-80-7384-846-0 392

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi přichází druhý román strhující erotické trilogie, jejímž prvním dílem bylo Odhal mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného multimilionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.

Pro Damiena je naše posedlost pouhou hrou. Pro mě je naprostou, oslepující realitou. Touha Damiena Starka je hmatatelná – jeho touha po slasti, jeho touha po kontrole, jeho touha po mně. Je krásný a chytrý, ale uvnitř plný bolesti – ve všech ohledech stejný jako já. Souhlasila jsem, že budu patřit pouze jemu, a teď jsem chtěla, aby i on byl pouze můj. Přála jsem si, abychom se odevzdali jeden druhému až na samu hranici naší sladké extáze, do nejhlubších tužeb našich duší. Abychom dovolili žáru, který nás spojoval, aby nás zachvátil celé. Jenže Damien v sobě má temná místa, do nichž nesmí nahlédnout ani naše nejdivočejší vášeň… (Založil/a: janeicka)

VerenaLord
  10. 9. 2014, 19:28
Druhý díl je stejný jako ten první, děj je snadno předvídatelný, ničím nepřekvapí a ničím nepohorší. Rozhodně od toho nečekejte zázraky, autorka si zakládá na zaujmutí čtenářů/fanoušků, kteří mají evidentně problémy doma ve své ložnici.. Jinak si neumím vysvětlit hodnocení zde i v zahraničí.
Aspet
  19. 10. 2016, 9:34
Slabší než první díl, erotické scény už jsem přeskakovala a když jsem v těchto částech četla jen přímou řeč, tak to bylo dost strašný :-D