Vycpávač zvířat

Vycpávač zvířat Originální název: Wypychacz zwierzat

Triton - 2014
ISBN: 978-80-7387-777-4

Triton (2014) 978-80-7387-777-4 352

Klid, je to jen fikce. Nebo že by…?
Takže věříte tomu, co vidíte… Střezte se! Známé a bezpečné bývá zrádné. Můžete zbloudit, když půjdete jednou z cest, zatímco v dosahu zraku je mnoho jiných. Budoucnost otevírá miliony možností, ale je to současnost, co vás zaskočí. Přemístěte kámen a impérium se zhroutí.
Takže důvěřujete rozumu… Evidentně byste měli navštívit dílnu vycpávače zvířat, vstoupit na palubu U-Bootu, přežít Loisettin polibek, přečkat sibiřskou vánici nebo ochutnat speciality Východu. Zve vás autor Pána Ledové zahrady. Toto je sbírka jeho povídek, plná podivných věcí, silných hrdinů a temných tajemství. Jejich počet je… 13. (Založil/a: janeicka)

Ciba
  19. 9. 2014, 10:03
Nemám slov. Někdo je hold obdařen více než jiní. Většina povídek se u mě zařadila k naprosté špičce a konkrétně kratší Vycpávač zvířat a Nutná sebeobrana jsou dokonale vygradované skvosty. Strhující jak vypravěčsky tak zpracováním. Přečtěte si to!
Desmond
  3. 9. 2014, 14:25
Vydařené spektrum vědeckofantastických, antiutopických, fantasy i leckdy až černěhumorných "realistických" povídek. Nenudila mě žádná z obsažených prací, takže s přečtením jsem velice spokojen.
Vessper
  17. 9. 2014, 0:09
Ani zde Jarosław Grzędowicz nezklamal. Jedna povídka lepší než druhá, úžasně napsané a promyšlené. Je vidět, že toho autor spoustu zná a než něco napíše, tak to ještě nastuduje. Naprosto skvělá četba, kterou jsem zvládl jedním dechem.
Ondřej Novotný
  24. 4. 2015, 18:31
Jedním slovem paráda! Pro mě osobně nejlepší Vycpávač zvířat, Buran vane z druhé strany, Třetí Mikuláš (u té jsem skoro uronil slzu) a hlavně Vlčí vánice. Už jsem od Jaroslawa přečetl všechno a nemůžu se dočkat nových knih. Jen houšť!