Pryč s kyselostí!

Noxi - 2011
ISBN: 80-89179-17-7

Noxi (2011) 80-89179-17-7 205
Noxi (2005)

podtitul: Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti.

Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v těle neustále snižuje. Překyselení organismu je potom důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. (Založil/a: marta-b)

Morsie
  18. 5. 2013, 10:50
Je to pravda, nejen že jsme kyselí ve tvářích, ale dokonce už i v těle. Tuhle knížku shledávám jako neskutečně přínosnou a užitečnou. Líbí se mi, jak autor všechno vysvětluje a popisuje a že nám, čtenářům, taky předkládá plno řešení naší kyselosti. Už nějakou dobu to praktikuju a cítím se mnohem lépe :)