Lháři a jejich řeč těla

Lháři a jejich řeč těla

Podtitul: Jak prohlédnout finty, přetvářku a lži, které každý den slýcháte od lidí

BizBooks - 2014
ISBN: 978-80-265-0220-3

BizBooks (2014) 978-80-265-0220-3 200

Každému se může stát, že ho někdo napálí, podvede, ošidí nebo mu prostě lže. A nezáleží na tom, jak jste chytří, staří, bohatí nebo slavní.

Můžete si však být jisti, že vám někdo lže? Ano, pokud se naučíte analyzovat znaky přetvářky projevující se v řeči těla, mimice, hlasu a také způsobu řeči.

Světově uznávaná odbornice na řeč těla Lillian Glassová nyní nabízí rychlý a jednoduchý kurz pochopení těchto signálů. Prokouknete nevinnou lež, ale i patologického lháře.

Konkrétní projevy lži se vám navždy zapíší do paměti, protože v knize naleznete autentické fotografie mediálních osobností, na kterých jsou zachyceny ve chvíli, kdy lhaly. Povšimnete si například změn ve výrazu tváře bývalého amerického prezidenta Clintona, odsouzeného zločince O. J. Simpsona nebo finančního podvodníka Bernarda Madoffa. Z fotografií slavných párů, jako jsou Katie Holmesová a Tom Cruise, Ashton Kutcher a Demi Moorová nebo Katy Perry a Russell Brand, se naučíte vyčíst, jestli mají mezi sebou problémy. (Založil/a: janeicka)

felisr
  24. 11. 2014, 9:22
Čekala jsem něco na způsob Anatomie lži v papírovém vydání, ale jedná se spíše o několik pouček vší silou natažených do delší stopáže. Začátek čtivý a prima (lhaní zvířat a dětí), sekce ohledně lhaní dospělých, od které jsem si nejvíce slibovala, ale značně pokulhává. Několik zbytečně se opakujících fotek O.J.Simpsona , Lance Armstronga i dalších působilo až rušivě.