Sebeléčba aneb Jak aktivovat vlastní léčebné síly

Sebeléčba aneb Jak aktivovat vlastní léčebné síly Originální název: Selbstheilungskräfte aktivieren

Noxi - 2008
ISBN: 978-80-89179-65-7

Noxi (2008) 978-80-89179-65-7 184

Aktivovat sebeléčivé síly znamená uvědomit si vlastní léčivou podstatu a začít se zbavovat všeho, co těmto vnitřním léčivým silám stojí v cestě a blokuje je. Nemoc pro nás znamená určitou pobídku, výzvu, abychom odstranili pochybený duchovní postoj, "dohodli" se sami se sebou a změnili svůj stav vědomí. Touto knihou autor ukazuje cestu jak dosáhnout dalekosáhlého uzdravení. Kurt Tepperwein, narozený v roce 1932 v Lobensteinu, působí jako léčitel a terapeut v oblasti pravé příčiny nemoci a zármutku. Od roku 1984 je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní skupinu Mentální trénink. Jeho tréninkové metody pomohly už mnoha špičkovým manažerům a vrcholovým sportovcům k úspěchu a stabilním výkonům. Vydal řadu bestsellerů, které si získaly velkou oblibu a objevují se neustále v nových vydáních. (Založil/a: marta-b)