Slza

YOLI - 2014
ISBN: 978-80-87543-03-0

YOLI (2014) 978-80-87543-03-0 336

Nikdy nesmíš plakat...
Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky...
Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé. První díl nové série od autorky Andělů. (Založil/a: kklepkaa)

Lauren Kate Lauren Kate
*21.03.1981

včelka
  29. 3. 2015, 10:59
Heuréka! Konečně je konec.
Tahle kniha mě stála tolik trpělivosti.. Hlavní hrdinka je tak otravná a kloudně ani neví, co sama chce. Milostný trojúhelník dostává nový rozměr: musíte se rozhodnout ne, kdo je víc super, ale kdo je míň nesnesitelnej...
Ne, prostě ne.
Asi mi styl autorky nesedí, protože jsem četla i Pád a to je podobná katastrofa.
kklepkaa
  2. 6. 2014, 21:04
Nevyhnu se srovnání s předchozí sérií autorky. Jednička rozhodně dopadla lépe než první díl Andělů. Bála jsem se kopírky, ale prozatím jsem nic závažného nenašla, za což má autorka velký palec nahoru. Spoustu autorů se s tím neúspěšně pere. Autorka se naplno ponořila do mytického světa čarodějů v záři tajemného města Atlantida. Kniha není bůh ví jaké terno, ale tak jak jsem čekala málo, mě celkem mile překvapila. Bohužel mě trochu štvala depresivní hlavní hrdinka, která neustále trpěla nikým nepochopená. Závěr knihy pak tak trochu napovídá co se bude dít dál, ale zajisté nás čeká nějaký nečekaný obrat (doufám). Myšlenka série Andělé se mi líbila, doufám, že až budu na konci této, budu také tak okouzlena. Kniha se čte v podstatě sama a velmi rychle zjistíte, že je konec.
bublynka22
  21. 3. 2016, 15:44
Moje první knížka od téhle autorky, ale vlastně je to taková ta americká young adult klasika- rozervaná hrdinka, milostný trojúhelník, střeštěná nej kámoška, úvaha nad dobrem a zlem, nějaké to dramatické násilí + překvapivě dost vražd a mystické proroctví. Do téhle knihy bych se propadnout nechtěla, byť se opravdu čte hrozně rychle a zvažuju, že si půjčím i další díl.
LucieTejchmanová
  23. 3. 2016, 16:04
První díl této série je bomba. Koukám, že se to někomu moc nelíbilo. Ano, přiznávám, začátek knihy byla totálně NUDA! Až na konci se stala nějaká ta napínavá část, ale jinak nic moc. Ale i tak, si chci pořídit další díly, protože potřebuji vědět, co se bude dít dál.