Bodytrainer - záda

Bodytrainer - záda

Podtitul: Tělo nemusí bolet!

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Ivo Železný - 2003

Ivo Železný (2003) 140

Tělo nemusí bolet! Balzám pro vaše záda.

Protrhněte začarovaný kruh! Zbavte se zbytečných bolestí!

Stále více lidí si stěžuje na bolesti v zádech. Léky proti bolestem přestávají pomáhat. Zbavte se stupňované bolesti. Protrhněte začarovaný kruh! Nechte si poradit a využijte vyzkoušenou a snadnou sestavu cviků. Každý z nich můžete provozovat kdekoli - doma, v práci, na cestách - a pár minut denně vám daruje pár hodin nerušeného spánku. (Založil/a: Anyzz)

Anyzz
  11. 1. 2016, 17:05
Knížka obsahuje základní informace k tomu, aby vás záda neboleli. Je rozdělena do několika sekcí - warm-up - cool down, protahování, síla pro stabilitu, gymnastická guma pro celkovou kondici, aj. V každé kapitole je několik cviků a k nim hodně stručný popis provedení, vše doplněné fotografií. Rozhodně bych uvítala podrobnější popis jednotlivých cviků, ilustrace taky nic moc. Celkově mě kniha nezaujala, příliš informací jsem si z ní nevzala a jak jsem již zmínila, ani obal a celková ilustrace není příliš poutavá.