Diagnostika z obličeje
Originální název: Krankheiten aus dem gesicht erkennen

Noxi - 2007
ISBN: 978-80-89179-50-3

Noxi (2007) 978-80-89179-50-3 197 pod názvem Nemoci vyčtené z tváře
Eugenika (2003) 80-89115-24-1 163

Kniha německého léčitele a terapeuta pojednává o tom, co vše lze vyčíst z jednotlivých obličejových partií o zdraví a nemoci. Ve stručnosti je rovněž pohovořeno o typech chůze, písma, způsobech držení těla či tvarech nehtů, z nichž také můžeme „číst“ varovné signály, týkající se našeho zdravotního stavu. K dílčím příznakům v obličeji a na těle jsou připojeny odpovídající tělesné orgány a jejich poruchy. Pro přehlednost a názornost autor jednotlivé symptomy abecedně seřadil a doplnil ilustracemi. Pozorný čtenář, dbající rad autora, by měl s pomocí této knihy umět lépe rozumět sobě samému, uchovat si zdraví na těle i na duchu a rozpoznat příznaky nemoci ještě dříve, než propukne. (Založil/a: marta-b)

Morsie
  16. 5. 2013, 9:18
Už nějakou dobu se zajímám o tyhle alternativní způsoby medicíny, respektive diagnostiky, proto mě moc potěšilo, když jsem náhodou objevila tuhle knížku. Co já se toho o sobě dozvěděla, co věcí dělám špatně, co bych měla napravit a zas naopak co délám správně. Dávejte si bacha, co která vráska na vašem čele znamená :)