Shade

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-268-3

Fantom Print (2014) 978-80-7398-268-3 256

Přeživší z kdysi mocné rasy mágů, čaroděj známý v Dračí říši jako Shade, se snaží zlomit kletbu, kterou na sebe před tisíci let sám uvalil v naději, že unikne smrti… i něčemu daleko horšímu.

Místo nesmrtelnosti byl ale odsouzen k nekonečné řadě životů, střídajících se mezi temnotou a světlem, a „smrt“ pro něj znamená jen další a další vzkříšení. Čaroděj v kápi, muž se zastřenou tváří a vrtkavou, ale strašlivou mocí, jenž je hrozbou stejně tak pro své přátele i nepřátele, se musí postavit nejen těm, kteří jím manipulují, ale i sám sobě.

A co hůř, musí to udělat s vědomím, že i sama země s ním může mít nekalé plány… (Založil/a: Jamesová)

Magyana
  6. 1. 2015, 8:30
Jsem strašně ráda, že se Knaak po několika letech vrátil k Dračí říši, a ještě raději, že si vzal jako téma zrovna Shadea.
Na jeho příběh jsem se už nějakou dobu těšila a musím říct, že mě ani v nejmenším nezklamal.