Božský hráč

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-556-5

Jota (2014) 978-80-7462-556-5 352

Známe už Božského bastarda. Poznali jsme Božského cizince. A teď nadešel ten pravý čas poznat Willa, Božského hráče.
Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy!
Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku, „malou“ kámošovu ségru, ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje. (Založil/a: Kůstka)

Lucianna
  31. 8. 2014, 8:02
Aaa... Vidím že autorka se nám zase rozjela s humorem:-D no o proti Božskému cizinci swe mi hráč líbil více:-) a teké už se nepodobovaly chloei a Benettovi, což byla také příjemná změna ale na 5 hvězdiček to ještě není:-)
Adri-Anna
  3. 8. 2014, 8:05
'Bastarda' uctívám ;-) 'Cizince' toleruji :-( a 'Hráče' řadím před Cizince :-)
...fajn kniha, kterou kazila jen postava Ziggy. Některé její "vědecké" průpovídky byly trapnééé
Evelýny
  10. 10. 2014, 16:58
Nechala jsem se zviklat svou zvědavostí: Co kdyby autorky navázaly na Božského bastarda. Bohužel nenavázaly, i když zpočátku to tak vypadalo. Nicméně knihu jsem dočetla a zařadila bych jí před "Cizince", ale jinak dost hloupé.
kklepkaa
  23. 6. 2014, 9:22
Tohle je vážně totální odpad. Kniha mě nudila od začátku do konce. Kam se autorka posunula od jedničky je celkem masakr. Jednička byla alespoň humorná, tohle postrádá téměř vše... tohle bylo podobně debilní jako 50 odstínů - 3. díl.
Aspet
  24. 7. 2014, 15:40
Předchozí dvě knížky byly dle mého lepší. Nebo tím, že jsem četla cizince a hráče hned po sobě, tak už mě ten skoro stejný děj trochu nudil. Teď už musím sáhnout po knize v jiném žánru, další romantiku už bych asi nedala :-)
Wajny
  9. 4. 2016, 14:51
Božský hráč rozhodně na Božského bastarda nemá - tahle dvojice se mi zdála taková nemastná neslaná - takže takový průměr s "troškou" erotiky. Ze začátku mi vadila hlavní postava Ziggy a její přitroublé řečičky (jako by ji pořád bylo 12), pak když se "srovnala" se to dalo už přežít. 3*
divcina1
  29. 7. 2015, 13:07
Tak zatím jsem nečetla Cizince ani Barstarda.Nemohu posoudit,ale Božský Hráč mě v celku bavil,ikdyž mi to přišlo ke konci takové přeslazené.Hlavní hrdina Will mi byl sympatický.Hrdinka Ziggy mi přišla taková nezajimavá.Moc jsem nepochopila proč se do ní zamiloval nekonečnou láskou.Tak za mě dávám 3 ***
Pavlinga
  9. 8. 2014, 20:17
Tato kniha me naprosto uchvatila ze vsech tri dilu jsem se v teto knize nasla. Mozna kvuli veku hlavni hrdinky. Jako vsechny ostatni knihy jsou to proste pohadky, ale krasne se to cte :-))(
bibe
  15. 7. 2014, 21:30
Ze začátku se kniha zdá být velmi poutavou, autorce se vrací vtip a má to i neotřelý děj, konečně se nejedná o šéfa a sekretářku. Bohužel po pár stránkách vtip dojde a už se jen popisují scény sexu, každodenních aktivit a opět zcela nesmyslného rozchodu, který je zakončen úžasným happyendem, jako to je v podobných žánrech zvykem.