Proroctví

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-609-9

CooBoo (2014) 978-80-7447-609-9 384

Šestnáctiletá Helen Hamiltonová si odmalička bolestně uvědomuje, jak moc se liší od svých vrstevníků – nejen nezvyklou výškou, ale i schopnostmi. Umí například superrychle běhat a má nadlidskou sílu. Až s příchodem rodiny Délosových zjistí, že pochází z linie potomků řeckých polobohů… (Založil/a: Kůstka)

Josephine Angelini Josephine Angelini
*1975

Peetuliska
  5. 10. 2015, 15:05
Kniha se zabývá lidskými polobohy, jejich nadpřirozenými schopnostmi, ale i běžnými problémy. Hlavní roli zaujímá Helen, která vlivem okolností je nucena své schopnosti přijmout a trénovat. Kniha je psaná spíše pro mládež, ale i mně se četla velice dobře a dala jsem několik set stran na jeden zátah. Příjemné a nenáročné fantasy.
včelka
  27. 11. 2014, 18:15
Abych pravdu řekla, na začátku jsem se s tím docela prala. Co se jí to zdá za sny a proč vidí ty divný ženský, které brečí krev? A proč chce zabít kluka, který bude evidentně její budoucí přítel? o.O
Avšak asi po 80ti stránkách všechno zapadlo do sebe a já si začala knížku užívat... :) Námět je taky hodně dobrý. Tedy podle mě. Protože mám moc ráda řeckou a římskou mytologii. Takový malý návrat k sérii Percy Jackson. :)
Lauviah
  4. 10. 2015, 17:09
Knihy Percy Jacksona mě opravdu baví.Jsou napsané tak ,že vás nepustí.A tohle by mělo být něco podobného.Záčátek knihy nic moc.Omílání jedné věci pořád dokola.Fakt jsem si řekla ,že to vzdám.Nakonec jsem to přečetla.Od zhruba půlky to bylo už trochu lepší.Tak snad další díly budou lepší.Za mě 3 hvězdičky.Percy Jackson je nejlepší.