Kráska a zvíře

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

XYZ - 2014
ISBN: 978-80-7388-912-8

XYZ (2014) 978-80-7388-912-8 369

Dvojice detektivů z Našeho Města je po prázdninách zase spolu. Šéf se vrátil do práce opálený, usměvavý a plný energie. Barva mu zůstala, ale úsměv zamrzl na rtech už druhý den. Maďarští kolegové našli v poli kousek od státní hranice nahé zmasakrované tělo mladé ženy. Mezinárodní vyšetřování se rozbíhá a celý případ, je velmi ostře sledován veřejností a médii. Kdo vraha dopadne a co bylo důvodem k této extrémně brutální vraždě? (Založil/a: Kůstka)

LadysR2
  17. 2. 2016, 9:42
Opět perfektní Dominik Dán.
Je nespornou výhodou, že Dán byl kriminalista a zná prostředí, o kterém vypráví. A jak vypráví! Má dar jazyka a umí udržet čtenářovu pozornost. K tomu můžete přidat suchý "policajtský" humor a já vám zaručuji, že si knihu užijete.
tomdra
  22. 9. 2014, 15:55
Jako vždy je kniha od Dominika Dána super! Není co bych jiného k této knize dodal. Stačí si ji jen přečíst.
Nellienka
  8. 3. 2015, 16:51
Je to první kniha od Dominika Dána, kterou jsem přečetla a rozhodně nebude poslední - hned u nás v knihovně hledám další. Snad nikdy jsem se u žádné detektivky takto nenasmála, jako právě u Krásky a zvířete.. Autor se nezabývá zbytečným popisem pocitů, okolí a různé další omáčky, myslím že tak 98% textu je přímá řeč, všechno zde odsýpá, je to paráda. To, že jsem dala 4 hvězičky je proto, že co se týče přímo zápletky a rozuzlení, není to nic světoborného.. Ale jinak je to fakt bomba! :)