Toulavá kamera 18

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Freytag & Berndt - 2014
ISBN: 978-80-7445-112-6

Freytag & Berndt (2014) 978-80-7445-112-6 240

Na začátku turistické sezóny vychází nový díl knižní verze oblíbeného televizního pořadu. Během letních a prázdninových dní se opět můžete spolehnout na osvědčenou zásobnici nápadů na výlety. Připravili jsme pro Vás pestrou paletu zajímavostí z naší vlasti, ať už jde o povědomá místa, nebo atraktivity, o nichž jste dosud třeba neslyšeli. Poznejte tedy spolu s námi křehkou krásu trojice gotických kostelíků v okolí Lipnice nad Sázavou, projděte se stezkou vysoko v korunách stromů, zažijte pohádkovou atmosféru hradu Bouzova, vystoupejte na Bukovou horu, na jejímž vrcholu se tyčí nejvyšší betonová stavba u nás, prozkoumejte jeskyni, do níž se postupně nastěhovaly tři armády, osvěžte se u pražských kašen a fontán, určitě nezkoušejte ochutnat vizovické pečivo, pozvěte děti do zázračného parku Mirakulum, nalaďte se na lázeňskou notu v muzeu karlovarských pohárků nebo se nechte okouzlit dovedností mistrů betlémářů z Horní Lidče... Již osmnácté pokračování proslulé ediční řady obsahuje tradičních padesát reportáží z celé země, doplněných fotografiemi, mapami a praktickými informacemi. Kniha vznikla ve spolupráci nakladatelství freytag & berndt a České televize. (Založil/a: Kůstka)

Josef Maršál Josef Maršál
*??.??.1966