Psycho II

Poprvé vydáno celosvětově: 1982

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-847-7

Baronet (2014) 978-80-7384-847-7 280

Doktor Adam Claiborne má dojem, že Norman Bates je na nejlepší cestě k uzdravení. Až do chvíle, kdy Norman zabije mladou jeptišku a uprchne z psychiatrické léčebny v jejích šatech. Od tohoto okamžiku se z psychiatra a bývalého pacienta stávají účastníci životu nebezpečné hry na kočku a myš. Claiborne je přesvědčen, že Norman zamíří do Hollywoodu, kde se právě natáčí film o tom, co se kdysi odehrálo v Batesově motelu. A bojí se, že se Norman postará o to, aby žádný herec nikdy nemohl zahrát jeho postavu. (Založil/a: Kůstka)

Robert Bloch Robert Bloch
*05.04.1917 - †23.09.1994

anishta
  1. 11. 2014, 23:00
Není to tak skvělé jako první díl, ale je to dobré. Je to napínavé, čekala jsem jiné rozuzlení, takže konec mě překvapil. Trošku mě mrzelo, že to bylo více o hledání Normana, než o něm samotném.
blaufik
  3. 4. 2016, 19:20
První díl byl naprosto geniální, tento díl se slibně rozjížděl, ale onen předpokládaný požitek končí se začátkem kapitol z natáčení. Je škoda že to bylo o Normanovi bez Normana, nicméně kniha se čte dobře, nechybí napětí. Konec mě celkem dostal, vůbec jsem nečekala že to dopadne zrovna takhle.