Krev a led

Krev a led Originální název: Blood and Ice

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-732-9

BB art (2010) 978-80-7381-732-9 440

Robert Masello nás provádí příběhem přesahujícím kontinenty i staletí - z viktoriánské Anglie až na kraj světa do výzkumné stanice v Antarktidě, kde ledovec vydá své dávné oběti.
Novinář Michael Wilde, který se musí vyrovnat s čerstvou ztrátou, doufá, že výprava do Antarktidy ho přivede na jiné myšlenky. Při focení pod vodou však narazí na něco zcela nečekaného. V ledovci spatří zmrzlý pár svázaný řetězy.
V nezvyklé krajině plné ledových hor a propastí, kde stále svítí slunce, Michael pomalu odhaluje tajemný příběh zmrzlého páru. A led svírající oba milence postupně odtává... (Založil/a: Kaori)

Robert Masello Robert Masello

Nestea
  18. 2. 2012, 21:32
kniha se čte rychle. Zajímavý námět - nález zmrzlého páru v ledu a následné objasňování jejich smrti. Bohužel pak se vše zlomí a z knihy je twilight saga. Nicméně i tak se mi to líbilo.
Lemoni
  2. 7. 2013, 22:40
Kniha se čte rychle - ach můj bože, nemůžu se vůbec prokousat přes ty dobové pasáže. Doufám, že to snad dočtu a že to bude stát za tu dřinu :)

---------------------

Kniha se mi nelibila, mela jsem problem ji vubec docist,neb se z celkem zajimaveho zacatku zvrhla v priserny konec,brrrr, takovou blbinu vymyslet.... skoda