Vigilie

Vigilie Originální název: Vigil

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-484-7

BB art (2009) 978-80-7381-484-7 344

Pod hladinou jednoho italského jezera leží jeskyně, která skrývá tajemství. Náhodou v ní je objevena zkamenělina starší než svět sám.
V izraelské poušti dojde k nálezu prastarého svitku, po němž vědci pátrají celá staletí.
Jeden nález odhaluje tajemství nebes, druhý prorokuje blížící se příchod pekla. Společně však uvolní nepředstavitelnou moc.
Úkol rozluštit význam obou připadne paleontologovi Carteru Coxovi, muži, který je oddán vědě a na jehož víru v empirii síly zla drtivě zaútočí. (Založil/a: Kaori)

Robert Masello Robert Masello

bladeone
  26. 12. 2012, 16:20
Kniha z počátku byla nudná, když začala druhá část vypadalo to, že se konečně začne něco dít, ale bohužel se tak nestalo....kniha nudná a zdlouhavá až do konce jen na nějaké světlé vyjímky, kterých bylo velice málo.
Simferopol
  20. 7. 2012, 17:42
Knihu bych rozdělil do dvou částí dle napínavosti. Úvodní strany až do výbuchu laboratoře jsou vcelku nudné, ale pak už to je jeden masakr za druhým a nevěřím, že od té chvíle někdo knihu zavře a nedočte. Masello nám ukázal, že je velmi dobrým autorem, který dokáže čtenáře vtáhnout do děje a při gradaci napínavosti vás už od knihy nepustí :-) Knihu hodnotím velmi kladně a patří rozhodně mezi ty lepší co jsem v podobném žánru četl. Tento počin mohu jen doporučit.