Třešinka

Originální název: Cherry Girl

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-861-3

Baronet (2014) 978-80-7384-861-3 240

Elaina Morrisonová miluje Neila McManuse od chvíle, kdy ho poprvé spatřila. Její láska trvá i přes jejich odloučení a srdcervoucí tragédii, která Elainu potká. Ruka osudu jí však vyrve její lásku z náručí, otřese jejími jistotami a ukáže jí, jak obtížné je nechat milovanou osobu odejít. Neil i Elaina si budou muset uvědomit, že se život nepodobá romantickému snu, ale je tvrdý a zanechává za sebou bolestivé jizvy. Neil se však nevzdává. Toužil po Elaině dlouhá léta a čekal na ni. Jako voják se vyzná na bitevním poli a získat Elainino srdce není nic odlišného. Neil se tedy pustí do boje a pokusí se přimět Elainu, aby si uvědomila to, co on už dávno ví. Že navždy bude jeho Třešinkou. (Založil/a: chrispe)

martinexa
  1. 7. 2014, 11:05
Přeslazené až mě z toho bolely zuby. Pokud má někdo rád přehnanou romantiku tak je to to právé, absolutně nereálné, není víc co dodávat.