Kill me, Kiss me (K2)

Originální název: K2 Kill me, Kiss me

Egmont - 2008
ISBN: 978-80-252-0949-3

Egmont (2008) 978-80-252-0949-3 172

Příběh populární korejské manwhy Kill Me, Kiss Me, známé pod zkratkou K2, vychází z oblíbené zápletky asijského komiksu - záměny identit mezi lidmi různého pohlaví. Hlavní hrdinka, samostatná a odvážná Tae, si na jeden týden vymění totožnost se svým bratrancem Yung-Wooem, aby mohla studovat na stejné škole jako její platonická láska. Život na jiné škole pod cizím jménem však přináší nejen spoustu vtipných nedorozumění, ale od začátku i ostré střety s členem místního gangu, nekonformním a charizmatickým Ga-Woonem. Ten si totiž řeší nevyřízené účty s domnělým Yung-Wooem, Tainým bratrancem. Tae se však nevzdá a v kůži svého bratrance bojuje nejen za něj, ale i za možnost svůj původní plán dokončit… Jenže kdo může dopředu tušit, kde pravou lásku nakonec najde? (Založil/a: Kaori)

Shax
  21. 1. 2013, 17:49
Příběh nic převratného, mangu jsem koupila za 9 Kč v Levných knihách a obsah tomu víceménně odpovídá... Kresba pěkná, občas není poznat, komu jaká bublinka patří a kdo mluví..

*Edit: Děkuji Hannie za upozornění ohledně záměny manga/manhwa. Do budoucna si zapamatuji ^^ :)
Hannie
  28. 1. 2013, 10:42
Předně bych chtěla říci, že se jedná o korejskou manhwu, nikoli o japonskou mangu. S tou nepřehledností jinak souhlasím, sama jsem měla někdy problém poznat, ke komu jaká bublina patří. První díl se mi líbil nejvíce, další díly byly čím dál víc naivnější a stupidnější, bohužel. Víceméně jsem měla pocit, že se děj jen zbytečně protahuje.