Podtitul: Škyťák Šelmovská Štika III. 1

Brio - 2014
ISBN: 978-80-7391-899-6

Brio (2014) 978-80-7391-899-6 224
Fragment (2010) 978-80-253-1049-6 192

Škyťák Strašný Treska III. se chce stát vikinským hrdinou. Prvním krokem na této cestě je úkol chytit a vycvičit draka. Škyťák se ale vrací s tím nejmenším a ještě k tomu bezzubým dráčkem... Dokáží spolu zachránit Vikingy? Stane se ze Škyťáka hrdina, náčelník kmene Chlupatých chuligánů nebo obávaný bojovník? (Založil/a: Kaori)

Shax
  28. 10. 2011, 23:31
Sakra.. Tuhle knížku mám opravdu moc ráda. A když jsem se doslechla, že byla zfilmována, málem jsem skákala až do stropu. Kniha i film - jednička s hvězdičkou, dvakrát podtržená!.
Rumbelle
  28. 3. 2015, 10:51
Asi před čtyřmi lety jsem dostala knihu Jak být pirátem kniha se mi velmi líbila a musela jsem ji číst pořád dokola. Od té doby jsem chtěla knihu Jak vycvičit draka a nedávno se mi to splnilo. Kniha i film byly úžasné, i když film nekopíroval děj knihy. Někteři by byli zklamaní, ale já ne, jsem velice nadšená a už se těším na další díl Jak správně mluvit dracky.
kothe
  20. 1. 2013, 5:07
Zapomeňte na film! Knížka je jiná! Film mám moc ráda. Přečetla jsem knížku a zbožňuji ji. Styl knihy je sice zaměřen na dětského čtenáře, ale některé vtipy pochopí jen dospělý. A některé jen dospělý, kterého zajímá určitá část historie (viz 8. legie:-) ) I díky grafickému zpracování knihy, je toto rozhodně volba, kterou bych předložila svojí (budoucí) ratolesti s pocitem, že jí dávám dobrou knihu.
Trupik
  7. 11. 2012, 7:58
Tuhle knížku jsem koupil synovcovi k svátku a neodolal si ji přečíst před tím než ji daruji :) Trošku mě knížka zklamala, myslel jsem že to bude trošku víc zábavnější. Ale pro 8letého kluka to bude skvělým zážitkem plný napjetí si ji přečíst.