Hra na schovávanou

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

BB art - 2014
ISBN: 978-80-7461-475-0

BB art (2014) 978-80-7461-475-0 200

Hrávaly jsme s kamarádkami hry lží. Moje dvojče teď jednu žije. Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel se mě snažila ve všem napodobit. Ale když teď moje znovunalezená sestra-dvojče Emma zaujala mé místo a pátrá po mém vrahovi, obě zjišťujeme, jak je tahle rodina ve skutečnosti problematická. Laurel dolézá za mým bývalým klukem a na Emmu vrhá nenávistné pohledy. A ukazuje se, že rodiče něco obrovského tají – mohlo by to být důvodem mé smrti? Jak daleko hodlají zajít, aby udrželi tajemství pod pokličkou? Mně už nikdo neublíží, ale Emma to ještě může pěkně schytat. A jestli si nedá pozor, půjde pod kytičky i ona… (Založil/a: Jamesová)

včelka
  8. 2. 2015, 23:04
Tak tohle bylo fakt hustý! :O
Po trošku slabším díle přišla tahle, řekněme zlomová kniha, která mě opravdu překvapila. Začíná to být zamotanější a zamotanější. :)