Originální název: Katie Cat

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2283-3

Fragment (2014) 978-80-253-2283-3 304 Vyšlo pod názvem Kočičí gen
Fragment (2008) 80-253-0557-0 304

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Katie o tom, že být jiný a zvláštní někdy stojí za to! Katie žije po smrti svých rodičů s babičkou a strýčkem na malém anglickém ostrově a vede poklidný život, až do chvíle, kdy zjistí, že kromě lidských má v sobě i kočičí geny. Kdykoli se ocitne v ohrožení, zježí se jí vlasy, daleko lépe slyší a dokonce vidí ve tmě..Celý život se jí najednou převrátí naruby! Babička je obviněna z vraždy a Katie zjistí, že se smrtí jejích rodičů není vše tak, jak si až dosud myslela. (Založil/a: Kaori)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Dee-Dee
  10. 9. 2013, 14:53
Kočičí holku už jsem také četla před delší dobou, ale vzpomínám si, že se mi velmi líbil nápad a celkově byla kniha docela dobře napsaná. Jenom jsem se do ní nezažrala tolik, jako u jiných.
sallyhec
  13. 6. 2015, 14:50
Na to, že tuhle knihu napsal Brezina, to bylo dost katastrofální. Děj, který by bohatě vystačil na 150 stránek autor natáhl téměř o polovinu, a pak si k tomu přidejme nudný a dětinský děj, hnusné a nesympatické postavy (jedinou, kterou jsem měla ráda, byl Mortimer) a téměř dvoucentimetrové písmo, kterým si z nás Fragment udělal prču. No skvěle. Naštěstí, že ta obálka je docela hezká a nápad to je výborný. Jinak...
Mikinka
  27. 8. 2016, 15:19
Knihu miluju, je jedna z mých nejoblíbenějších. Nejsympatičtější mi byla Katie, Laura, babička a Mortimer.
kejss
  2. 5. 2014, 10:00
Tato kniha je úžasná.Thomas Brezina je můj jeden z nejoblíbenějších spisovatelů,protože jeho knížky jsou neuvěřitelné.Teď čtu pokračování Kočičí Holky a to Kočičí holka a nový začátek.Věřím,že i druhý díl bude skvělý!!