Originální název: Leonie Lion

Fragment - 2015
ISBN: 978-80-253-2286-4

Fragment (2015) 978-80-253-2286-4 384 Vyšlo pod názvem Kočičí gen - Restart
Fragment (2010) 978-80-253-0993-3 384

Katie... ...vidí i ve tmě... ...slyší i přes zeď... ...vyskočí mnohem výš, než ostatní... ...je totiž Kočičí holka. Nejlepší kamarádi: Ming a Laura, spojuje je odlišnost od ostatních dětí. Věk: 15 let Katie je nositelkou kočičích genů, které jí aplikovali její rodiče, biochemici. Žije na malém ostrově St. Jeremy se strýcem a babičkou, kteří se jí ujali po tragické smrti jejích rodičů před mnoha lety. Pohodu narušují neznámí nepřátelé, kteří se jí chtějí zmocnit pro její zvláštní schopnosti. V zápětí dostává zprávu, že její rodiče jsou živí a chtějí se s ní setkat... Využije svých schopností, aby ochránila svůj život? Najde Katie své rodiče? (Založil/a: Kaori)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

sallyhec
  17. 7. 2015, 15:02
Nijak mne nenadchla, nic mne nenutilo číst dál. Tento díl postrádal to důležité napětí, které tuhle knihu drží nad vodou. Za mne průměrná kniha, která za váš čas nestojí. Ale třeba to někdo může vidět jinak :).
Mikinka
  27. 8. 2016, 15:16
Skvělá kniha.:) Moc mě bavila, ale myslím, že bych si ji měla koupit i domů, abych si furt neříkala ,,Musím si ji konečně koupit.":)
otazka
  5. 6. 2015, 16:04
Tato kniha se mi líbila. Sice jsem spíše na fantasy knihy ale tuhle jsem dostala a tak jsem si řekla : proč né? Nejvíce se mi líbilo zpracování textu. Děj byl sice taky super, ale myslím, že i kdyby byl obsah nuda ve čtení bych pokračovala. Forma textu vás postě stáhne do jakéhokoliv děje.