Očarovaná

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-3257-5

Mladá fronta (2014) 978-80-204-3257-5 208

Victoria je pravá cat-woman – vládne kočičími schopnostmi i ženskými přednostmi – a ráda si hraje. Nemá-li nad sebou dohled čaroděje, zlobí. A páchá ve společnosti samou neplechu. Proto Velká rada pověří jednoho ze svých čarodějů Maxe, povoláním Lovce, aby Victorii napravil… Jenže se do sebe při tom „napravování“ zamilují a trestu, který Maxovi za jeho neprofesionalitu hrozí, se společně postaví. I za cenu života. Velká rada je rozezlena a rozhodne se pár rozeštvat tou nejsilnější zbraní – žárlivostí. Pověsí Maxovi na krk krásnou Jezebel… (Založil/a: Rutsuka)

Adri-Anna
  7. 3. 2015, 12:24
Tahle erotická verze "Heryho Potra" by mohla kandidovat na odpad století :-D Postelové scény fajn napsané, ale co ty kouzelnické kulisy?? :-D Z tohoto budu ještě hodně dlouho Rozčarovaná :-D
martinexa
  5. 10. 2014, 15:53
To i já bych ten příběh dokázala napsat líp a to jsem totální laik. Uspěchané, nedotažené, nelogické. Já nevim, že tohle vůbec někdo dokáže vydat. Tohle by u nás v Čechách nevydali to jsem si jistá na 100%. Neměla jsem tu sílu dočíst do konce vrátím se k tomu později až fakt dočtu všechno, co chci a nebudu mít do čeho píchnout.
Samie
  18. 11. 2014, 17:13
Příběh je napsaný zrychleně což je docela škoda. V některých pasážích jsem se prostě ztrácela.Ale jinak musím uznat že knihu jsem přelouskala na můj poměr docela rychle. Pro mě to byla i oddechovka u který jsem nepřemýšlela. Jsem ráda, že knížka má 200 stran a ne 500. To bych asi už nedala.