Upřímností k Bohu

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

PRAGMA - 2004
ISBN: 80-7205-969-6

PRAGMA (2004) 80-7205-969-6 206

"Nikdo už neříká pravdu o ničem. Alespoň ne o ničem důležitém. Každý lže každému a všichni to vědí."
Těmito slovy začínají dva významní představitelé vznikající kultury vědomí svůj dialog o tom, jak uplatňovat upřímnost v každodenním životě.
Tato kniha ukazuje absolutní nutnost individuální a společenské transformace a absolutní nutnost upřímnosti, která je předpokladem jakékoli transformace. Oba autoři sestoupili z filozofických výšin, aby ukázali obyčejným lidem, jak žít autenticky ve světě plném pokrytectví a lží. Odvážně hovoří o radikálních změnách, které je nutno provést, chceme-Ii vyřešit společenské tragédie, které jsou středem pozornosti dnešního světa.
Jejich poselství nám nabízí skutečnou naději, aniž ignorují význam odvahy a přesvědčení, jež jsou předpokladem trvalých změn. Autoři nám ukazují, že se velká společenská tragédie může stát podnětem pro pozitivní společenskou změnu, stejně jako osobní tragédie, pokud jsme ochotni jí čelit, může vyvolat pozitivní růst. (Založil/a: Hucko)