100 statečných

Podtitul: Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5324-9

Grada (2014) 978-80-247-5324-9 256

Knížka bude ojedinělým záznamem rozhovorů se sto zajímavými osobnostmi, které uskuteční oblíbení moderátoři Lucie Výborná a Jan Pokorný během pouhých 52 hodin z mobilního studia na Václavském náměstí v Praze. Projekt 100 statečných navazuje na úspěšných 90 statečných, jimiž Český rozhlas vloni oslavil 90. výročí od začátku vysílání. Letos tým redaktorů, grafiků, editorů a korektorů bude poprvé nepřetržitě zpracovávat rozhovory pro jejich knižní vydání a nakladatelství Grada je vydá za rekordních 24 hodin. Dostanete tak do ruky nejenom sérii sta rozhovorů se zajímavými osobnostmi naší země, ale také knihu, z níž bude cítit atmosféra překonávání rekordu, okamžiky chvilkové únavy moderátorů, techniků a dalších lidí z týmu, který se bude o akci ve dne v noci starat. A v závěru úleva, že to mají všichni zdárně za sebou a že se rozhovory daly poslouchat. A tak se budete moci přesvědčit, že se velmi dobře nejen poslouchají, ale i čtou. (Založil/a: dadlinka)

Lucie Výborná Lucie Výborná
*30.06.1969