Pravdivé andělské příběhy

Podtitul: 777 poselství naděje a inspirace

Práh - 2014
ISBN: 978-80-7252-516-4

Práh (2014) 978-80-7252-516-4 440

Kniha, která dodá naději a pohladí po duši.

„A potom se zdálo, že se čas zpomalil, někdo mi vzal z rukou volant, moje auto odbočilo jakoby samo od sebe… a kolem mne jen o vlásek projel velký náklaďák.“ Kolik je mezi námi lidí, kteří se ocitli v podobné situaci, kdy jim nějaká záhadná síla pomohla uniknout z nebezpečí, pomohla jim zvládnout náročnou situaci? Spisovatelka, lektorky její školy a další lidé se s námi v této inspirativní knize dělí o zážitky, při kterých se setkali se skutečnými andělskými silami. Nad některými příběhy se vám zatají dech, nad jinými udiveně zakroutíte hlavou a u mnoha z nich souhlasně přikývnete, jak je to jednoduché. Cvičení a vizualizace v této knize nám ukážou cestu, jak se otevřít zázrakům andělských říší.
Doteky, vznášení se, občas legrace... Každá stránka je plná příhod připomínajících, jak andělé dokážou změnit váš každodenní život – když se na ně obrátíte. (Založil/a: samara)