Deštivý den

Originální název: Deštivý den

Beletris - 2014
ISBN: 978-80-87105-77-1

Beletris (2014) 978-80-87105-77-1 256

Velmi silný, intimní a citově nabitý příběh mladé ženy, vlastně ještě dívky, která v jediném okamžiku přichází o skvělého partnera i malou holčičku a která jen po drobných a opatrných krůčcích hledá nové naplnění svého osudu, je důvěrnou výpovědí o cestě z hlubiny osobní tragédie k dalšímu životu, ke kráse všedních i nevšedních okamžiků i k novým přátelstvím a skutečné lásce. Ale nic není jednoduché, do cesty se jí náhle staví šokující překážka a příběh s téměř detektivní zápletkou míří k překvapivému finále. Dramatický děj autor oživil milým humorem. Prostě, upřímně a čistě napsaná kniha, která jistě zasáhne všechny čtenářky (i čtenáře) nejen věrohodností osobního prožitku, ale především tím, co nepochybně nabízí v první řadě: totiž naplněním naděje, že i ten nejtemnější mrak má stříbrný okraj… (Založil/a: Anděl)

Jajsemto
  26. 6. 2014, 10:21
Kniha, která mě příjemně překvapila. Milá, lidská, čtivá, zajímavá, dokonce i napínavá. Osud si s hlavní hrdinkou opravdu pohrál.