Na stejné vlně

Na stejné vlně Originální název: Do you come here often?

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87530-38-2

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87530-38-2 400

Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat? Jenže láska nečeká věčně a člověk nesmí promeškat šanci zjistit, jestli je to ten pravý. Tuhle otázku si klade nejen Grace, která se právě rozešla se snoubencem, ale i její nejlepší kamarádka svobodná matka Rhian. Spolu s nimi se pokoušejí najít tu pravou lásku i posluchači netradiční rozhlasové seznamky „Na stejné vlně“. A díky ní se dají věci do pohybu. Grace se nestačí divit, co všechno spustí jedno náhodné setkání, ale už nehodlá dělat kompromisy. Co jí může nabídnout kluk, který ji kdysi zklamal? (Založil/a: alča87)

Evelýny
  5. 7. 2014, 0:36
Kniha se mi dobře četla, i když mě hlavní hrdinka několikrát dost vytáčela svou nerozhodností a tvrdohlavostí. Příběh hlavních hrdinů a jejich přátel se v určitém okamžiku propojí nejenom tím, že si naladí stejnou radiovou frekvenci. Jejich životní dráhy se střetnou souhrou neskutečných náhod a tím vás donutí přemýšlet, zda v životě existuje náhoda. Na můj vkus je však příběh překombinovaný a tím pro mě nevěrohodný. Opět je v knize dost chyb a slabý překlad. Bohužel musím dát jen tři hvězdy, i když za tu poslední výtku autorka nemůže.
Alenita
  21. 5. 2015, 9:28
Kniha je dobře čtivá. Je pěkné, když se životy hrdinů v nějakých chvílích střetávají. Chvílema mi ale Grace přišla nesympatická a tupá, že nepozná do koho je zamilovaná a příběh Rhian končí jako z "harlekýnu". Na druhou stranu je zajímavé číst, jak autorka hodnotí jednu prožitou situaci z obou pohledů zúčastněných. Dávám ale jen tři hvězdy.