Rovnováha

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nová Forma s.r.o. - 2014
ISBN: 978-80-7453-476-8

Nová Forma s.r.o. (2014) 978-80-7453-476-8 242

Nepříliš úspěšná spisovatelka Linda se odstěhuje se svým mužem Davidem a věrnou fenkou Jessii na samotu daleko od lidí. Linda zrovna píše román a pro inspiraci si zajedou k nedalekému jezeru, kde potkají, a díky Jessie, se seznámí s dvěma mladými lidmi. Od té chvíle Linda píše svou knihu, jako divá a dokonce má nápad pro další.
Půl roku na to, potkávají mladé lidi od jezera znovu. Je to jen náhoda? Co obklopuje ony mladé lidi za tajemství? A co čeká Lindu, Davida a Jessii, když jim zkříží cestu tajemné bytosti, o kterých si mysleli, že jsou jen mýtus? … (Založil/a: jamare)

Jane Reindl Jane Reindl
*20.01.1972

tygřice
  28. 7. 2016, 15:44
Když jsem brala poprvé tuto knihu do ruky, nemohla jsem jí odložit. S velkým zájmem a bez dechu jsem ji přečetla za jediný den. Mohu vřele doporučit.
Dina
  30. 1. 2015, 17:48
Když jsem si tuto knihu půjčovala v knihovně, nevěděla jsem co mě čeká, ale mile mě překvapila a dokonce jsem se rozhodla si jí pořídit do své sbírky. Mohu ji doporučit těm, kteří mají rádi vše kolem upírů. Těším se na další knihu, která snad již brzy vyjde.