Gantz 4

Gantz 4

Crew - 2014
ISBN: 978-80-7449-228-0

Crew (2014) 978-80-7449-228-0 224

Nepřítel je nebezpečnější, než se na první pohled zdálo – o tom se Kei a jeho spolubojovníci přesvědčí důkladněji, než je zdrávo. Vítězství se zdá být v nedohlednu, a stejně tak i naděje, že se jim kdy podaří vymanit z osidel nevyzpytatelného Gantze. Anebo snad na jejich dilema existuje uspokojivá odpověď? Co všechno skrývá ostřílený veterán Niši? (Založil/a: Videl)

#manga

Tanmut
  13. 11. 2014, 12:14
Tady to ztrácí zajímavý děj a přibývá akce - čili, opět mě to nebaví. Asi opravdu nejsem ten správný konzument pro tyhle grafické novely. Možná, kdybych rozuměl výtvarnému umění nebo alespoň uměl kreslit, ocenil bych vizuální stránku věci, takhle mi zajímavá přijde leda ta prsatice.
tomma
  27. 12. 2014, 12:15
V knihovně měli jenom tento svazek, takže jak se říká, nastoupil jsem do rozjetého vlaku. Po pár kapitolách jsem musel nastudoval pozadí komiksu na internetu a zase hurá do čtení, všechno zpětně chápu, už vím "co, jak a proč". Fakt to byl vopruz, nevím jestli mě štvalo víc "hnn" nebo "nhh", citoslovcí je v knize opravdu požehnaně, snad i víc jak přímé řeči. Anime mám už dost nakoukané, co se týče manga komiksu, tak to jsem takový panic. Doposud jsem četl jen Hellsinga a tomu Gantz nesahá ani po kotníky. A tak ve výsledku, jak už tu bylo zmíněno, je na celé knize nejzajímavější ta prsatice, jež uvozuje každou kapitolu.