Amsterdam

Podtitul: inspirace na cesty

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87819-90-6

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87819-90-6 144

Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse. Štastnou cestu!

Amsterdam je město superlativů, v němž najdete více kanálů než v Benátkách a více mostů než v Paříži. S naším průvodcem se dostanete do všech jeho tajemných zákoutí.

Mapa, Co byste měli vidět, Tipy, jak trávit volný čas, Praktické rady na cesty, Seznam hotelů a restaurací
Nakladatel: Lingea (Založil/a: Rosie5)

Autor neznámý Autor neznámý
*? - †?

Kleome
  20. 8. 2016, 22:41
Kdo se chystá do Amsterdamu, bude pro něj knížečka užitečná, je plná ryze praktických rad, ale nečekejte od ní žádné hloubkové analýzy. Stihla jsem ji přečíst v letadle Praha - Amsterdam celičkou a učinila jsem tehdy dobře - hodilo se!