THOVT: brány Atlantidy

THOVT: brány Atlantidy Originální název: Thoth - Die Pforten von Atlantis

ANCH BOOKS - 2014
ISBN: 978-3-9815576-6-4

ANCH BOOKS (2014) 978-3-9815576-6-4 300

Bájná Atlantida – země, již většina z nás nosí v hlubinách svého nitra a která čeká na to, aby ji lidstvo probudilo. Ve druhém díle svých poselství Thovt připomíná, že většina z nás jsou někdejšími obyvateli Atlantidy. Podle něj jsme zde v této době proto, abychom společně se Zemí dokončili dílo vzestupu. Prostřednictvím Kerstin Simoné předává Thovt dnešním zájemcům o dávná tajná učení metody, jak se vysvobodit ze zažitých vzorců společenského chování a jak si vytvořit opravdový vztah k sobě i ke svému okolí. Nezanedbatelnou součástí tohoto procesu je vyvážení vlastních vnitřních disharmonií a vyléčení fyzického těla. Thovt seznamuje čtenáře s atlantským Chrámem uzdravení, jehož léčivé frekvence si na sobě může každý vyzkoušet, a díky nimž může rovněž uvést v soulad své tělesné funkce. Při čtení tohoto textu se před vámi odemknou iniciační chrámy minulých dob. Spatříte a procítíte průběh zasvěcení tehdejších adeptů tajných nauk. Dozvíte se, co jsou doopravdy Síně Amenti; kdy a jak je do nich možné vstoupit; jak s vesmírnými zákony zacházejí vědomí lidé, ba jakým způsobem je ve svůj prospěch můžete využívat i vy. Tato kniha „se dostane“ mnohým čtenářům pod kůži; vzbuzuje pozitivní, ale v prvních okamžicích možná i nepříjemné pocity z hlubokého poznání. Pro čtenáře je nenucenou výzvou, aby ve svém srdci a duchu opětovně i radostně rozžehli plamen Atlantidy a prošli branami do dalších dimenzí. (Založil/a: Jamesová)

Olivka
  9. 1. 2016, 17:31
V knihovně jsem "náhodou" narazila na tuto knihu a když jsem nečetla první díl, tak jsem si ji půjčila. Rozhodně to není kniha pro každého a taky to není kniha, kterou bych nutila ostatním, aby si ji přečetli. Člověk sám o sobě musí k takovéto četbě dozrát a narazit na ni sám. Čtení je náročné, většinou jsem si dala tak jednu kapitolu za večer. Hodně se sice opakují stejné věci, ale když se jedná o dobré věci, tak opakování nemůže uškodit. Osobně nejvíc pro mě byla přínosná kapitola o krystalech a minerálech. Časem si přečtu první díl a k tomuto se chci taky vrátit, není to kniha na jedno přečtení. Doporučuji ji všem duchovně smýšlejícím a těm, kteří "cítí", že tu nejsme jenom tak.