Malá kniha štíhlosti

Originální název: The Little Book of Thin

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-200-3

Noxi (2014) 978-80-8111-200-3 223

Malá kniha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik.
Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninku TM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným dietním nášlapným minám – v práci, rodině, při společenském životě, o svátcích a podobně. Upozorňuje na problémy, které s tím souvisejí. Základem pro redukci tělesné hmotnosti je totiž plánování, neboť předvídání překážek, jež se vám každodenně staví do cesty za štíhlostí, jsou stejně důležité jako to, co jíte. A v neposlední řadě nabízí strategie jak se s nimi vypořádat. (Založil/a: janeicka)

Morsie
  26. 6. 2014, 16:57
Nu což, každá ženská by občas měla utratit nějakou tu korunu za knížku o hubnutí a zdravém životním stylu - je to pořád lepší, než to vyhazovat za dorty a brambůrky! V každém případě co se týká Malé knihy štíhlosti, rozhodně to nebyly zbytečně utracené peníze. Je to graficky moc hezká, stručná, přesto výstižná a poučná, knížka plná lákavě vypadajících receptů. Jo, udělala na mě dojem a na moje tukové buňky ještě větší. Zase jednou nasadím dietní režim, ono to člověku prospěje. Dobrá knihy pro takové lenochy, jako jsem já!