Dvanácté zlo

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Alpress - 2014
ISBN: 978-80-7466-382-6

Alpress (2014) 978-80-7466-382-6 312

Výstřední profesor angličtiny má živé noční můry o vraždě, o níž tvrdí, že je skutečná. Nikdo mu nevěří – až do chvíle, kdy dojde k brutální střelbě, která jeho popisu odpovídá do posledního detailu. Případ se zdá jasný: hlavním podezřelým z vraždy mladé ženy je její přítel, ale platí to jen do doby, než tělo záhadně zmizí z márnice… (Založil/a: janeicka)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Pajky
  27. 2. 2016, 15:20
Těžký průměr série, kde ani není co řešit a postava Lindsay je v pozadí, kvůli těhotenství. Tedy ne, že by to nějak vadilo, ale nikdo ji nedokáže nahradit a příběh utáhnout.
Veroniika
  27. 7. 2014, 17:07
Má první kniha od tohoto autora a můžu říci, že určitě ne poslední. I přesto, že mě u této knihy trošku zklamal závěr, jelikož jsem čekala více vysvětlené a promyšlené motivy vražd, tak jsem se od knihy od začátku nemohla odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Jsem ráda, že jsem našla dalšího skvělého spisovatele, který se věnuje žánru, který mám tak ráda :)