Proměna

Originální název: Pip

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-177-8

BB art (2007) 978-80-7381-177-8 344

Pip McCabeová, 30, s oblibou tvrdí, že nepotřebuje přítele ani peníze. Její přátelé a sestry si však myslí, že kdyby měla obojího trochu víc, určitě by jí to prospělo. Jenže proužkované legíny, natužené copánky, červený nos a to, že dokáže žonglovat, když dělá provaz, stačí sotva k tomu, aby poplatila účty, a jen zřídkakdy to vede k lásce nebo příležitostnému sexu. Pip ale bere své „šaškování“ – ať už na oslavách rozmazlených dětí nebo na odděleních v dětských nemocnicích – nesmírně vážně. Prostě nemá na chlapy čas, tvrdí. A její bankovní konto není v pasivu, takže je všechno v pořádku.
Zac Holmes, 34, je úspěšný v zaměstnání, má nádherný byt a zbožňuje svého šestiletého syna z předchozího vztahu. Oblíbený, okouzlující a bohatý Zac se domnívá, že nezávazné flirty se k jeho životnímu stylu hodí stejně jako vysoké prémie, které za svou práci dostává. Když se Zac a Pip poprvé setkají, ani zdaleka nejde o lásku nebo vášeň na první pohled. Co můžou mít klaunka a daňový specialista společného? Oba se to snaží zjistit na večírcích a v parcích, v nemocnicích a v hotelích… (Založil/a: Kaori)

teite
  13. 6. 2014, 19:29
Hlavní hrdinka je na mě asi až příliš ztřeštěná, tudíž jsem se s ní nedokázala úplně sžít, ale jinak je to kniha čtivá a milá.