Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Detektory kovu

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Detektory kovu
Autor:
Originální název: Detektory kovu

Nejnovější vydání:
BEN - technická literatura - 2010
ISBN: 958-80-7300-2
Počet stránek: 250
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 0x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BEN - technická literatura (2010) 958-80-7300-2 250

Kniha se zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů. V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulsní, které jsou pak v druhé praktické části knihy popsány jako stavební návody. Třetí částí knihy tvoří přílohy o konstrukci hledacích cívek a dalších součástí, potřebných pro experimentální stavbu a vylepšování stávajících detektorů kovu.

Protože nabízené profesionální přístroje nejsou právě nejlevnější, vznikla potřeba i amatérských konstrukcí a individuální výroby. Občas lze najít v odborných časopisech návody na jednoduché i složitější detektory kovu. Tyto návody se těší stálé popularitě, avšak mají zpravidla jen malý rozsah, určený rámcem časopisu. Proto se jako stavební návod na poloprofesionální přístroje jeví ideální kniha.

V tomto, již 5. dílu ediceelektronické hledače,je probrána jedna ze zamýšlených částí teoretických vědomostí a praktických znalostí, ústících do konstrukce tří detektorů kovu a popisu konstrukce hledacích cívek. Kniha se tedy zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů.

V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulzní, které jsou pak v druhé praktické části knihy popsány jako stavební návody. Třetí částí knihy tvoří přílohy o konstrukci hledacích cívek a dalších součástí, potřebných pro experimentální stavbu a vylepšování stávajících detektorů kovu.

Připadá vám kniha drahá?Ve skutečnosti je tomu právě naopak -kniha je velmi levná!Jak je to možné?

V časopisech a na Internetu se objevuje řada návodů na různé detektory kovu.V drtivé většině se jedná o analogové konstrukce, které se bez profesionálního vybavení téměř nedají nastavit.A pokud se někde objeví nějaký návod s procesorem,autor zpravidla požaduje nějakou cenu za naprogramovaný procesor, většinou v řádu stokorun nebo desítek Euro.Naše kniha obsahuje (kromě jiných tipů pro stavbu) dvě špičkové konstrukce poloprofesionálních detektorů na bázi procesoru.Pro čtenáře knihy jsouZDARMAke stažení programy pro mikrokontroléry (zkompilované programy i zdrojáky).

A tak, i když to na první pohled nevypadá, vás vyjde kniha s programem pro mikrokontrolér levněji,než kdybyste si postavili jiný detektor podle návodu, který byste sice získali zdarma, ale za naprogramovaný obvod byste zaplatili mnohem více.Určitě si umíte spočítat úsporu, když se rozhodnete si postavit procesorové detektory dva (oba) nebo dokonce experimentovat se zdrojovým kódem. (Založil/a: vladislaus)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace