Rozkaz 66

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Egmont - 2014
ISBN: 978-80-252-2889-0

Egmont (2014) 978-80-252-2889-0 480 Brožovaná

Republikové jednotky jsou vyčerpané vleklou válkou a ztráty narůstají do astronomických počtů. Zpráva o tom, že kancléř Palpatine tajně drží v záloze celé armády klonů, je poslední kapkou, kdy trpělivost vojáků přeteče.

Seržant Skirata, mentor klonovaného komanda, se nehodlá smířit s tím, že je Palpatine posílá do boje jako jehňata na porážku, a začne plánovat dezerci klonů z republikové armády. Jeho úsilí však bude zbytečné, pokud se mu nepodaří u klonů obrátit zrychlený proces stárnutí. (Založil/a: Richs)

Bred
  16. 1. 2015, 21:12
Nu, co říct, už se těším na poslední knihu série - Imperial komando: 501st. Jinak Rozkaz 66 přišel opravdu nečekaně, byl jsem neobyčejně překvapen, ale je pravda, že jsem na to čekal snad sto stránek... Nultí i Komanda se zachovali dle očekávání, ačoliv jsem čekal mnohem větší vliv indoktrinace a aspoň nějaký zápas. Hyn sa ukáže!