Kousnutí páteční noci

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-271-3

Fantom Print (2014) 978-80-7398-271-3 272

Jeden by si myslel, že titulky v novinách vyprovokují občany Větrného města k boji proti nám, krvežíznivcům. Místo toho nám i po deseti měsících zůstává status celebrit, hodný hollywoodských hvězd. Odháníme paparazzie, kteří jsou jen o něco méně nebezpeční než zabijáci s kříži a kůly. Abyste mě správně pochopili… Prostý lid není úplně nadšený, že má žít po boku nemrtvých, ale aspoň nevzal naše sídlo útokem. Zatím. To se však může změnit, až se dovědí o mejdanech, neboli večírcích, kam si upíři vodí lidi jako dobytek a sají jejich krev ve velkém. Většina civilizovaných upírů takové chování odsuzuje. Ovšem pro začínajícího reportéra, který chce udělat dojem na svou rodinu z vyšších kruhů, je to skvělé sousto. Proto můj Mistr, Ethan Sullivan – několik století starý, avšak naprosto zachovalý upír – nyní žádá, abych se znovu spojila se svou snobskou rodinou a posloužila jako prostředník mezi lidmi a upíry… a pomohla utajit před médii některé nechutné detaily naší existence. Někdo však touží po tom, aby si lidé a upíři začali jít po krku – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť… (Založil/a: saenea)

Wajny
  24. 2. 2016, 9:17
Mám stejný pocit jako u prvního dílu....kniha je dobrá, ale prostě mi stále něco chybí... :-/ Neustálé "laškování" mezi Eathanem a Merit je sice zábavné, ale čekala jsem větší akci a napětí! Teď jsem začala číst 3. díl, tak doufám, že mi konečně dá, to co si přeji :-) 3*