Šachmat láskou

Podtitul: 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí

Originální název: Šachmat láskou

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-260-6277-6

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-260-6277-6 160 Vydalo nakladatelství BURDA Praha spol. s.r.o.

Láska se táhne celým životem jako červená nit. Ženská touha nebýt sama, mít někoho vedle sebe, komu můžeme věřit, o koho se opřít, s kým usínat a probouzet se, je věčná. Stejně tak nekonečný je problém najít toho pravého muže s velkým M, který by nás doplňoval, a s nímž bychom vytvořili bezpečný a láskyplný domov. Prožíváte ty nejkrásnější romantické chvíle a létáte na obláčku magické zamilovanosti? Gratulujeme! Avšak i ta největší láska může časem zevšednět a dovede hodně potrápit. Co v případě, že jste neplánovaně single? A překročíte-li třicítku, volných a hlavně vhodných pánů je už doslova jako šafránu. Co pak? Řeknete si: Už nikdy! Skutečné příběhy 24 žen vám dokážou, že se ten pravý může objevit zcela nečekaně a na nejméně pravděpodobném místě. Mějte oči a duši lásce otevřené a dejte vztahům šanci! Právě pro vás, které v lásku věříte, je tu kniha Šachmat láskou. Knihu postavenou na skutečných prožitcích českých žen, které velkou lásku právě prožívají, nebo přežily její pád a dočkaly se znovuzrození toho nejkrásnějšího mít jeden druhého, provázejí slova známé psycholožky Zdeňka Sládečkové. Se zkušenostmi z její praxe se můžete setkat v rozhlase, na televizních obrazovkách, na stránkách časopisů nebo přímo v její psychologické poradně v Praze. (Založil/a: janeicka)

Miriam
  16. 7. 2014, 19:29
Útlá knížečka s 24 povídkami. Přečteno jsem měla za dva dny. Krátké příběhy na letní dny. O tom jaký už život je. Ach, ti muži :-))