Síť přízraků

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Epocha - 2014
ISBN: 978-80-7425-217-4

Epocha (2014) 978-80-7425-217-4 184

Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět, jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenom že si na nich bohatý podnikatel, drogový dealer a vysloužilý kněz založili pohodlné živnosti, rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít.

Po kouzlech však pase více stran z různých důvodů, a nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě.
Čekají ho nejen souboje s čaroději, ale musí se také vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích. (Založil/a: mikael)

togaf
  12. 9. 2016, 16:54
Tak scéna z obchoďáku se stane legendou. To, z čeho si dělá legraci většina národa mladší pětašedesáti let, se v této knize zhmotní opravdu vtipným a strašidelným způsobem. A Klaudie...no Klaudie s uslzenýma očima a batikovanou sukní je pryč a místo ní se objevuje Klaudie, se kterou si není radno zahrávat. Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil.
Keatin
  26. 7. 2014, 13:32
Pan Nečas si u mě napravil reputaci. Jeho v pořadí druhá kniha této série byla lépe napsaná, nepostrádala vtip ...i když pravdou je, že jsem se neřezala na každé druhé stránce, jak je tomu zvykem u dalších knih série a zápletka byla tentokráte lépe vystavěná a hlavně, žádné urychlené ukončení, což jsem posledním knihám dost vytýkala! :)A Vincenc v tomto díle nemá prostě chybu ...:)
mikael
  7. 7. 2014, 15:17
Na další knihu ze série Kladivo na čaroděje jsem se moc těšil a i když mi dalo zabrat ji sehnat a poté si najít čas na čtení, tak se vše nakonec podařilo - koupeno, přečteno...a ještěěě!!
Pan Nečas opět ukazuje, že umí a má to dosti propracované. Nechybí samozřejmě husté hlášky (i když se mi zdálo, že jich je méně), akce, spousta psiny (pochopíte až dočtete :-)) a samozejmě velké finále.
U mě dobrý...a nezbývá mi nic jiného, než si počkat na další dávku :-)
Wictarion
  1. 9. 2014, 7:04
Přečteno jedním dechem. Asi nemám ani co vytknout, dobře vykonstruovaný příběh, který se nikde nezadrhává. Podle mě se jedná zatím o nejlepší díl celé série.
Budulman
  10. 10. 2014, 20:09
Skvělý díl patřící k tomu nejlepšímu ze serie.
První kapitola, u které jsem si přišel, že čtu parádní horor, poslední zasazená tam kam je zasazená a naprosto skvělý nápad s "aktéry" z onoho místa :-)
Velice dobře jsem se bavil a o to šlo.
Za mě spokojenost