Buď sám sebou – jdi vlastní cestou

Buď sám sebou – jdi vlastní cestou
Originální název: Buď sám sebou – jdi vlastní cestou

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87913-01-7

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87913-01-7 152 Vydalo nakladatelství Trans World Tour.

V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít – a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten „správný“ vlak. Již dávno totiž v tom „správném“ vlaku sedíte, jen si to musíte uvědomit. Nic víc pro to nemusíte udělat. A pokud se vám při samotné jízdě zatočí hlava, tak jen proto, že už jste ji dlouho nevystrčili z okna a nenechali si větrem pořádně rozcuchat vlasy. Ať se práší za vaším kočárem……protože pokud se práší, tak žijete!
Nepřestávej se usmívat Neber život tak vážně a nepřestávej vše zlehčovat. Raduj se z maličkostí, které potkáš a občas to celé obrať naruby. Hlavně se nepřestávej usmívat. Věř, o nic ve skutečnosti nejde, protože všechno je jen a jen hra. Čím dříve to poznáš, tím více si všeho užiješ. (Založil/a: janeicka)