Slunečnice

Slunečnice

Podtitul: Romantický příběh o životě, jaký žijete i vy

Originální název: Slunečnice

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-3381-7

Mladá fronta (2014) 978-80-204-3381-7 176

Kristina má vytíženého muže, všetečnou dcerku i věčně tápající matku. Zkrátka takovou normální, spokojenou rodinu. A taky práci – vysněnou. V redakci časopisu, se šéfem, který se nepředře, a kolegyní, která si brousí zuby na její místo. A smysl pro humor a tajnou vzpomínku. A kamarádku, která si pro změnu brousí zuby na švédského doktora, a skončí s tenistou. Osud? Možná. Jenže mu to nestačí a obrátí naruby i život Kristiny. Protože vedle muže vytíženého je tu i jeden osudový, a pak další, náhradní. Není toho moc na jednu lehce zmatenou novinářku? (Založil/a: Moreanne)

Klára Mandausová Klára Mandausová
*1969

Introvert
  14. 8. 2015, 7:43
Příběh Kristiny, mladé ženy, která nemá jasno v těch nejzákladnějších věcech...
Myslím si, že je to přesně ten typ knížky, jejíž děj už po krátké době nebudu schopná odvyprávět.
Marselle
  20. 10. 2016, 12:58
Na tuto knihu jsem se velice těšila, ale bohužel jsem z ní celkem zklamaná.
Jedná se o běžné denní starosti velice vytížené ženy, kdo z nás to nezná, ale co mi hrozně vadilo je styl jakým je kniha napsaná s tím jsem se nedokázala po celou dobu čtení nijak srovnat. Kniha je tenoučká, ale právě díky stylu psaní jsem ji četla celkem dlouho protože jsem ji neustále odkládala.
Vše zachraňuje krásná letní obálka.
Neli.studentka
  30. 11. 2014, 15:58
Kniha mě velmi mile překvapila. Je svižná, vtipná a konec mě doslova šokoval. rozhodně doporučuji k přečtení a upřímně doufám, že autorka napíše další knihy.
Kiki-Charlotte
  24. 7. 2014, 18:48
Super! Pobaví s chytrostí i se zamyšlením. Doporučuju! Klára Mandausová je má oblíbená autorka, miluju její články a teď i její knížku :-)