Zdravé fitness recepty

Zdravé fitness recepty

Podtitul: Není to kniha o dietě, ale o životním stylu

Každý z nás chce žít dlouho, naplno a bez zdravotních problémů. Jak je to možné? Základem je zdravá strava. Vždyť ne nadarmo se říká: "Jsme to, co jíme." My věříme, že zdravé jídlo nemusí být nudné, bez chuti a nápadu, dokonce nemusí být ani náročné na přípravu. V této knize vám ukážeme, jak používat a navzájem kombinovat plnohodnotné potraviny, ze kterých se dají připravit chutné recepty.

Naším cílem je přiblížit vám jednoduchost zdravé stravy, která může s trochou fantazie chutnat skvěle. Nebudeme vám však radit, jak připravit dietní salát či mrkev, ale pomůžeme vám vytvářet zdravé alternativy jídel a předvedeme vám, jak si uvařit něco nové, chutné a nápadité.

Zdravý životní styl není nic dočasné, zdravý životní styl je na celý život, proto kniha, kterou držíte v rukou, není o dietě a hubnutí, je o inspiraci k životu plnému energie, spokojenosti a lepšího zdraví.

Kniha obsahuje také mnoho praktických rad, návodů, tipů a triků do kuchyně. Všechny recepty v knize jsou seřazeny do přehledných kategorií:
Snídaně slané / sladké
Dezerty s moukou
Dezerty nepečené
Domácí pečivo
Domácí výroba
Proteinové recepty (Založil/a: spartik)