Rozkoše léta

Podtitul: The Pleasures of Summer

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-559-6

Jota (2014) 978-80-7462-559-6 424

Potřebovala jsem někoho, kdo na mě bude dohlížet... Dostala jsem někoho, kdo se mě zmocnil.

Summer je bohatá, krásná a ve smrtelném nebezpečí. Její otec má mocné nepřátele, kteří se mu chtějí pomstít právě prostřednictvím jeho dcery. Dokud nebezpečí nepoleví, Summer potřebuje bodyguarda. Do její zlaté klece vstupuje bývalý ranger Flynn, kterému se představa, že má chránit rozmazlenou dcerku multimilionáře, vůbec nezamlouvá. Vzájemná nenávist se pomalu mění v nebezpečné jiskření. Když Summer Flynna už poněkolikáté neposlechne a ohrozí tím svou bezpečnost, muž ji „potrestá”… a nastává boj o dominanci, i když jejich srdce začínají toužit po příměří… (Založil/a: chrispe)

Evie Hunter Evie Hunter

Adri-Anna
  20. 3. 2015, 14:07
Tahle letní skautská příručka o tom, jak se dá přežít v divoké přírodě pouze s jedním sexy mužem, se mi líbila o něco více, než předchozí zimní dovádění.
Ano, bylo to zdlouhavé a často hloupé, ale ty 2* se tam prostě našly :-)
Evelýny
  17. 8. 2015, 15:55
Hodně erotický příběh z nestandardními praktikami. Přívrženci BDSM si možná přijdou na své. Ti ostatní by mohli ocenit romantický příběh mezi bodyguardem a klientkou. Pro mě jakási příručka pro prostitutky - začátečnice, hloupé, zdlouhavé. Zápletka tak trochu připomínala film Osobní ztrážce, ovšem bez zpěvu. Zajímalo by mě, z čeho spisovatelka čerpala.
Aspet
  14. 12. 2014, 19:42
Příjemná četba na odreagování. Kniha se četla lehce a do děje jsem byla hned vtažena. Nalákala mne na další knihu od autorky...
Jacinda
  30. 9. 2016, 22:49
těžko hledat stupidnejší obsah. hledala jsem nějakou ero-romanci, čistě pro mé zvrácené potěšení, ovšem toto to nebylo. I eroro se dá psát s grácií a myšlenkou. od 60. čtečkostránky jsem jen listovala a tu a tam něco přečetla. Po 200. vypnula čtečku. Hlavní hrdinka kráva, který to v hlavě nespíná ani po třetině knížky. Bodyguardovi jsem jeho minulost a skill nevěřila od samého počátku. A erotické scény? Kupodivu jsem ani nemrkla okem, natož aby to se mnou něco udělalo.