Scénář lásky

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-852-1

Baronet (2014) 978-80-7384-852-1 408

On, populární herec, jdoucí z filmu do filmu, a ona, majitelka hospůdky v malém městě, zklamaná láskou... Jednoho slunného odpoledne jim osud zkříží cestu a stane se, co nikdo nečeká. Začíná romance přímo hollywoodská, ale její hrdinové o kamery, obdiv a slávu nestojí. Ryan Christensen, obletovaná hvězda, a skromná Taryn Mitchellová ze Seaportu zjišťují, že vlastně chtějí od života totéž: klid, soukromí a pevný láskyplný vztah. A za ten je třeba bojovat, i když překážky číhají na každém rohu! Je však pouto mezi Ryanem a Taryn dost pevné na to, aby přečkalo palcové titulky v bulváru, všudypřítomné objektivy fotoaparátů a žárlivé fanynky, které si usmyslely získat idol Hollywoodu pro sebe a ve svém odhodlání jsou ochotny jít doslova přes mrtvoly? Příběh Ryana a Taryn a jejich Lásky bez scénáře pokračuje! (Založil/a: chrispe)

Tina Reber Tina Reber

Lucianna
  7. 9. 2014, 19:04
Páni! a jakpak nám to autorka zakončila? Naprosto senzačně! sice to nebylo jako první díl. Ale i přes to se mi to líbilo:-) Ryana jsem si naprosto oblíbila, nebyl klasická Hollywodská hvězdička. A jsem zklamaná že nejsou další díly!:-( protože bych je mohla číst do nekonečna:-)
Evelýny
  4. 12. 2014, 21:03
Na knize je nejlepší konec - ten má spád ( samotnou autorku již asi také nudilo to bloudění v kruhu ,,Padesáti odstínů"). Neříkám, že se v knize nenajdou místa , která přečtete s chutí, ale já bych musela odložit mozek, abych o knize řekla: ,, Super". Pubertální chování hrdinů mě často zvedalo obočí a za některé použité vulgarizmy jsem se styděla. Svojí dceři knihu rozhodně nedoporučím.