Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-116-7

Noxi (2014) 978-80-8111-116-7 256

Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova dieta s novými recepty i pro vegetariány vás jasně a poučně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační). V knize nalezete poslední zdokonalení metody:
• Konsolidační fáze je rozdělená do dvou částí.
• Nutriční schodiště o šesti stupních pomáhá jasně zařadit každou potravinu podle významu, který má pro udržení správné váhy.
• Soustavu čtyř okamžitých odstupňovaných nápravných kroků pro případné opětné váhové přírůstky.
• Týdenní jídelníčky, přepracované a přizpůsobené pro každou fázi.
• Revoluční potravinu podporující hubnutí: těstoviny z konjaku neobsahující žádné kalorie.
• Jednoduché a účinné cviky s ilustračními fotografiemi.
Pochopitelně nezůstalo opomenuto nic z toho, co přineslo Dukanově dietě úspěch: potěšení z jídla, jedinečné, jmenovitě vegetariánské recepty, okamžité a trvalé výsledky, absence hladu a frustrace, „lékařsky předepsaná fyzická aktivita“, smlouva o krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé stabilizaci – a především největší a rozhodující pomoc: koučování po internetu. (Založil/a: chrispe)

Morsie
  29. 7. 2014, 12:56
K Dukanově dietě mám takový zvláštní vztah. Nikdy jsem si pořádně nedržela, ale vždycky jsem byla nadšená z těch jídel. A tak když jsem ji uviděla u své švagrové mezi sbírkou jejích kuchařek, musela jsem si ji půjčit. A dobře jsem udělala – bože, těch vegetariánských receptů, recepty na sladkosti a koktejly. Spousta nových jídel, která jsem chtěla vyzkoušet. Plus je knížka moc hezky ilustrovaná. Zajímavá, poučná a přehledná kuchařka, která se u vás neztratí, ať tu dietu držíte, nebo ne.