Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

London Road

77%
4 55
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

London Road Originální název: Down London Road
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2503-5
Počet stránek: 384
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 8x v oblíbených
v přečtených 87x v přečtených
v knihovně 19x v knihovně
k přečtení 38x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 2x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Ikar (2014) 978-80-249-2503-5 384

Johannu Walkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a také Jo, jak jí všichni přezdívají, těmto předsudkům časem podléhá a uvěří jim. Jen pár nejbližších přitom zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech leží břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Colea. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když pozná nevázaného Camerona MacCabea, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje. A není pro něj překážkou ani to, že je zadaná… (Založil/a: Laponka)

(více)  

Štítky

více  
Samantha Young Samantha Young

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Lucy Sisk
80% 80% 80% 80% 80%
  27. 4. 2015, 21:34
http://lola-kiss.blog.cz/1504/london-road

London Road je druhý díl z trilogie románů (eng. Dublin Street #2), a také druhá kniha v pořadí, kterou jsem přelouskala za asi tak dva dny? Jop, čte se to rychle a dobře. Samantha Young umí psát s citem, protože její příběhy nejsou jen o sexu na každé stránce, kdepak! Jde o vývoj vztahu, který se potýká s reálnými problémy a jako bonus knihy prostupují humorem.

Camerone - Cam - pracoval jako grafik, ale musel si najít novou práci. Práci barmana získal díky ženě, kterou na první pohled odsoudil jako zlatokopku. Díky Johanně, zkráceně Jo.

Jo bydlí se čtrnácti-letým bratrem Colem, na kterého dohlíží, protože s nimi také bydlí jejich matka alkoholička. Jo vydělává sama a také chodí s milionářem, v životě hledá finanční jistotu.

Cam po několika týdnech zjistí, že kromě očividné vzájemné přitažlivosti s Jo, se v ní velmi mýlil. Soudit knihu podle obalu se nevyplácí, a stigma se také těžko odstraní.

Jo si uvědomí, že to co provádí se svým životem, je ničení sebe sama. Jestli by tak dál žila, skončilo by to s ní velmi špatně. A kdo jí popostrčil, aby si to uvědomila? Ten, kdo se spřátelil s jejím bratrem Colem, byl to Cam.
Evelýny
20% 20% 20% 20% 20%
  13. 7. 2014, 23:36
Tak, jak se mi Dublin Street dobře četl, tak London Road je pro mě zklamáním, nastavovanou kaší. Dokonce mě napadlo, jestli tato dvě díla napsala jedna a ta samá autorka. Stále dokola omílající úvahy hlavní hrdinky mě ke konci již unavovaly. Jedna hvězda za to, že ojediněle se v této knize najdou vtipnější pasáže. Z mého pohledu tato kniha rozhodně punc Světového besceleru nesplňuje.
Dumbicek
60% 60% 60% 60% 60%
  21. 3. 2016, 8:24
Už když jsem si tuto knihu půjčovala tak jsem tušila do čeho jdu. Je jasné, že člověk nemůže očekávat nějaké veledílo a pokud ano tak by si měl vybrat jinou knihu. Kniha se čte sama i vzhledem k tomu, že to není klasický erotický román, kde sex je na každé druhé stránce. Mile mě potěšilo, že Cam jako hlavní hrdina není zazobaný milionář,ale že i on musí řešit normální život. Pro deštivé dny je tato kniha jako stvořená. Jen svým žánrem je alespoň pro mě odsouzená k zapomění. Tedy ano přečtu si jí, celkem se mi líbí, ale za 3 měsíce si už asi nevzpomenu,kdo tam hrál.Což pokud by to měl být bestseller by tak asi být nemělo.Každopádně další knihy si ráda přečtu.
Aspet
80% 80% 80% 80% 80%
  16. 7. 2014, 13:07
Kniha se četla skoro sama. Ano, je to pořád "to samé", jako v jiných eroticko-romantických knihách, ale s tím jsem do toho šla. Moc u knihy nepřemýšlet a jen se odreagovat - to tahle kniha splnila dokonale.
deadgirl
20% 20% 20% 20% 20%
  22. 8. 2014, 12:51
Zo začiatku sa mi táto kniha čítala naozaj dobre, ale už v polovici som si uvedomila, že čítam dokola to isté. Knihu som dočítala s tým, že veľa podobných nájdem na každom rohu a že nie je ničím zaujímavá.