Rizikový faktor nedostatek vitamínů

Rizikový faktor nedostatek vitamínů

Podtitul: Vysoce výkonné látky pro nervy a imunitní systém. Ochrana proti rakovině, srdečně-cévním onemocněním, stařecké demenci.

Originální název: Risikofaktor Vitaminmangel
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Kniha pojednává o nedostatku vitamínů, o jejich potřebě, o škodlivosti látek, které zvyšují potřebu vitamínů přijímaných člověkem, kolik vitamínů je potřeba, zda a kterými vitamíny je možné se předávkovat. Obsahuje tipy pro optimální použití vitamínů. (Založil/a: cisty)

cisty
  3. 7. 2014, 22:22
Spousta barevných obrázků a fotek, kvalitní papír, hodně statistických údajů a odkazy na zdroje.
To, že lidé ve "vyspělých" zemích přijímají málo vitamínů, je známá skutečnost. Rovněž tak, že vitamíny jsou opravdu potřebné pro náš imunitní systém a látkovou výměnu.
Po přečtení/prostudování knihy ve mne však přetrvával pocit, jakoby její autor spoléhal pouze na vitamínové doplňky z lékáren (čehož jsem odpůrcem). Ani slovo o tom, v jakých potravinách které vitamíny nalezneme.