Odvlečená

Odvlečená

Podtitul: Příběh dívky nucené k prostituci

Originální název: Trafficked

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2410-6

Ikar (2014) 978-80-249-2410-6 240

Pravdivý příběh dívky, která byla nucena pracovat několik měsíců jako prostitutka v Itálii. Sophie pochází z Anglie a vyrůstala v problémové rodině. Jednoho dnes se seznámí s mladíkem z Albánie, který je zcela jiný než její despotický agresivní otec. Kas je pozorný, charismatický a zdvořilý a jejich přátelství záhy přeroste v něco víc. Sophie však netuší, že Kas s ní má vlastní plány. (Založil/a: Jamesová)

Sophie Hayes Sophie Hayes

Pim
  10. 11. 2014, 19:09
Kniha, která je důležitá svou výpovědí. Příběh dívky Sophie, která byla donucena k prostituci, jak už napovídá anotace - podle skutečné události. Bez příkras, tak jak se vše stalo. Doporučuji k přečtení - právě pro to, co vše a jak se může stát. Přečteno za den.
Ghraci
  4. 4. 2015, 12:52
Za den přečtená knížka podle skutečné události. Bohužel nevěřím, že je napsaná bez přehánění. Kas měl pravdu, Sophie je blbá a napsala knihu. 2 hvězdy za odvahu, za víc to nestálo.