Co je v domě, není pro mě!

Co je v domě, není pro mě!

Podtitul: aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-260-6135-9

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-260-6135-9 169

Popis

Autoři mají více než 20leté zkušenosti v bezrizikovém a dlouhodobě výnosném investování do nemovitostí. Díky nim mohli sepsat tento jednoduchý a přehledný manuál, který vás krok za krokem provede investicí do vaší první výnosové nemovitosti a na praktických příkladech zodpoví všechny vaše otázky.

Jak a proč vůbec s investicemi do nemovitostí začít? Na jak dlouho vlastně investovat? Jak vybrat správnou výnosovou nemovitost a na co si dát při její koupi pozor? Jak nastavit financování bezpečně a bez rizika i pro případ, že dojde k náhlému poklesu výnosů? Jak poznat spolehlivého a bezproblémového nájemníka, jak si ho prověřit a jak svou investici ideálně ochránit? Jak nedělat klíčové chyby a minimalizovat rizika? Jak sepsat neprůstřelnou nájemní smlouvu a jak optimalizovat náklady pro daňové přiznání bez nutnosti platit právníkům a účetním za jejich rady?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v knize.
Nakladatelství: » EKOSPOL (Založil/a: Rosie5)